Snede juli 2021, beperkte voorraad op = op.
Deze balen zijn erg verschillend van structuur in grassen en kruiden.
Er kan geen keuze in soort gemaakt worden. Wel hebben we de grove balen apart gehouden, deze bevatten meer grovere grassen.
Al de balen komen van een natuurlijke weide uit Duitsland en zijn eerste snede en zijn natuurlijk gedroogd.
Ons natuurlijk kruiden hooi wordt natuurlijk bewaard bij Happy Rabbits waardoor hij zijn versheid en smakelijkheid blijft behouden.
Wij doen elk jaar ons uiterste best mooie weilanden te selecteren voor een goede oogst. Elk weiland is natuurlijk anders en elk jaar is anders. Daarom is er steeds een grote verscheidenheid in het hooi. Wat zorgt voor een natuurlijke en gezonde afwisseling.
Konijnen, cavia's, chinchilla's, gerbils, hamsters, degoes, ratjes, muizen, schildpadden, paarden,... mogen van hartelust van ons heerlijk Duits kruidenhooi eten!
Aankomst hooi: Als je bij Happy rabbits een baal hooi besteld komt deze in een kartonnen doos toe.
Bewaring hooi: Bij voorkeur bewaar je hooi op een donkere plaats, in een niet al te warme omgeving. Dit mag ook buiten zijn onder de voorwaarde dat er geen zon en geen vocht aan kan. Gelieve hooi NOOIT in een plastiek verpakking te bewaren dit haalt de kwaliteit enorm naar beneden. Een kartonnen doos of een open bak mag wel.
OPGELET! Er kan maar één baal hooi per bestelling geplaatst worden, naargelang het gewicht van de baal kan er 1-3 kg extra producten bij toegevoegd worden. Indien er boven het max. gewicht gegaan wordt rekent het systeem automatisch een 2de pakket aan. Als we toch merken dat alles in 1 doos ontvangt u van ons een waardebon met het teveel betaalde verzending.